Międzybórz Sycowski: Różnice pomiędzy wersjami

Z Baza kolejowa
Skocz do: nawigacja, szukaj
 
Linia 1: Linia 1:
Międzybórz Sycowski to niewielka stacja pośrednia, położona na jednotorowej linii [[Grabowno Wielkie]] - [[Ostrów Wielkopolski]]. Posiada 2 tory główne, położone przy niskich, jednokrawędziowych peronach. Oprócz torów głównych, na stacji znajdują się dwa tory boczne, prowadzące do placu ładunkowego i rampy, obecnie zamknięte i wyłączone z eksploatacji. Ruch pociągów na stacji prowadzony jest z nastawni "MS", która posiada urządzenia przekaźnikowe z sygnalizacją świetlną. Nastawnia obsługuje również rogatki na przejeździe kolejowym od strony [[Bukowina Sycowska | Bukowiny]] (przy pomocy urządzeń TVU).  
+
Międzybórz Sycowski to niewielka mijanka, położona na jednotorowej linii [[Grabowno Wielkie]] - [[Ostrów Wielkopolski]]. Posiada 2 tory główne, położone przy niskich, jednokrawędziowych peronach. Oprócz torów głównych, na stacji znajdują się dwa tory boczne, prowadzące do placu ładunkowego i rampy, obecnie zamknięte i wyłączone z eksploatacji. Ruch pociągów na stacji prowadzony jest z nastawni "MS", która posiada urządzenia przekaźnikowe z sygnalizacją świetlną. Nastawnia obsługuje również rogatki na przejeździe kolejowym od strony [[Bukowina Sycowska | Bukowiny]] (przy pomocy urządzeń TVU).  
  
  
Linia 34: Linia 34:
  
 
[[Kategoria: Wykaz posterunków ruchu i punktów ekspedycyjnych PKP PLK]]
 
[[Kategoria: Wykaz posterunków ruchu i punktów ekspedycyjnych PKP PLK]]
[[Kategoria: Stacje przelotowe]]
+
[[Kategoria: Mijanki]]
 
[[Kategoria: Województwo dolnośląskie]]
 
[[Kategoria: Województwo dolnośląskie]]

Aktualna wersja na dzień 12:08, 1 gru 2018

Międzybórz Sycowski to niewielka mijanka, położona na jednotorowej linii Grabowno Wielkie - Ostrów Wielkopolski. Posiada 2 tory główne, położone przy niskich, jednokrawędziowych peronach. Oprócz torów głównych, na stacji znajdują się dwa tory boczne, prowadzące do placu ładunkowego i rampy, obecnie zamknięte i wyłączone z eksploatacji. Ruch pociągów na stacji prowadzony jest z nastawni "MS", która posiada urządzenia przekaźnikowe z sygnalizacją świetlną. Nastawnia obsługuje również rogatki na przejeździe kolejowym od strony Bukowiny (przy pomocy urządzeń TVU).


Rok budowy
1910
Nazwa Lata obowiązywania
Neumittelwalde 1910 - 1945
Międzybórz 1945 - 1950
Międzybórz Sycowski od 1951


Schemat stacji

Miedzyborz Sycowski.png