Stacje pośrednie i końcowe

Z Baza kolejowa
(Przekierowano z Kategoria:Stacje przelotowe)
Skocz do: nawigacja, szukaj

Wykaz punktów, które posiadają swoją galerię, opis i schemat.

A | B | C | Ć | D | E | F | G | H | I | J | K | L | Ł | M | N | O | P | R | S | Ś | T | U | W | Z | Ż


A

Nazwa punktu Linie kolejowe
Andrychów 117
Antonin 272
Augustów 40

B

Nazwa punktu Linie kolejowe
Babiak 131
Babimost 358
Baby 1
Barczewo 353
Bardo Przyłęk 276
Bartodzieje 8
Bąków 143
Bełchatów 24
Bełchów 11
Bełżec 69
Będzin 1
Będzin Łagisza 183
Biadki 14
Biadoliny 91
Biała Pajęczańska 146
Biała Podlaska 2
Biała Podlaska Rozrządowa 2
Białośliwie 18
Białuń 401
Biały Dunajec 99
Białystok Fabryczny 37
Biecz 108
Bielsk Podlaski 32
Bielsko-Biała Leszczyny 139
Bielsko-Biała Wapienica 190
Bielsko-Biała Wschód 117
Biernatowo 203
Bierutów 143
Bierzwnik 351
Biesal 353
Biłgoraj 66
Biniew 272
Bińcze 210
Biskupice Oławskie 277
Biskupiec Pomorski 353
Biskupiec Reszelski 223
Blachownia 61
Bliżyn 25
Błaszki 14
Błonie 3
Błotnica Strzelecka 132
Bobowa 96
Bobrówka 101
Bochnia 91
Boczów 3
Bodzechów 25
Bogdaniec 203
Bogoniowice Ciężkowice 96
Boguchwała 106
Bogumiłowice 91
Boguszów-Gorce 274
Boguszów-Gorce Zachód 274, 976
Bojanowo 271, 372
Bolechowo 356
Boleszkowice 273
Boreczek 276
Boronów 131
Borowa Oleśnicka 143
Bożepole Wielkie 202
Bratków 25
Bronów 272
Brusy 211
Brzeg Dolny 273
Brzesko Okocim 91
Brzeszcze Jawiszowice 93
Brzezinka Średzka 273
Brzeźnica 94
Brzeźnica nad Wartą 146
Brzoza Bydgoska 131
Budachów 273
Budzyń 354
Buk 3
Busko-Zdrój 73
Byczyna Kluczborska 272
Bydgoszcz Emilianowo 201
Bytom Odrzański 273
Bytom Północny 131, 888

C

Nazwa punktu Linie kolejowe
Celestynów 7
Charsznica 62
Chełm Śląski 138
Chełmce 131
Chmielnik 70
Chocicza 272
Chociszew 16
Chociw Łaski 131
Chociwel 202
Chodzież 354
Chojna 273
Chojnów 282
Chorzele 35
Chorzów Miasto 131
Chotyłów 2
Chrząstowice 144
Chynów 8
Ciasna 143
Ciechanów 9
Cienin 3
Cierpice 18
Cieszyn Marklowice 90
Ciężkowice PCC 718
Cigacice 379, 393
Cykarzew 146
Czaplinek 210
Czarków 152
Czarna Białostocka 6
Czarna Tarnowska 91
Czarna Woda 203
Czarne 210
Czarnowo-Undy 36
Czarnków 390
Czastary 181
Czechowice-Dziedzice Południowe 139
Czekanów 14
Czempiń 271
Czernica Wrocławska 277
Czerniejewo 281
Czerniewice 18
Czerwonak 356
Częstochowa Gnaszyn 61
Czudec 106

Ć

Nazwa punktu Linie kolejowe
Ćmielów 25

D

Nazwa punktu Linie kolejowe
Daleszewo Gryfińskie 273
Dalęcino 404
Damasławek 281
Damnica 202
Dąbie nad Nerem 131
Dąbrowa Białostocka 40
Dąbrowa Górnicza 1
Dąbrowa Górnicza Południowa 133
Dąbrowa Namysłowska 301
Dęba Opoczyńska 22
Dęba Rozalin 71
Dębica Towarowa 25
Długołęka 143
Dobiegniew 351
Dobieszyn 8
Dobre Miasto 221
Dobroszyce 281
Dobrzeń Wielki 277
Dolice 351
Dolna Odra 273
Domaniewice 15
Domanin 272
Domaszków 276
Domaszowice 143
Dorohusk 7, 63
Drawiny 351
Drawski Młyn 351
Drzewica 22
Dulowa 133
Duszniki-Zdrój 309
Dygowo 404
Działoszyn 131
Dziembówko 354
Dzierżoniów Śląski 137
Dziewule 2

E

Nazwa punktu Linie kolejowe
Elbląg 204
Elbląg Zdrój 254
Emilianów 10

F

Nazwa punktu Rodzaj punktu Linie kolejowe
Florek stacja 33
Frysztak stacja 106

G

Nazwa punktu Linie kolejowe
Gamerki Wielkie 220
Garczegorze 229, 230
Gardeja 207
Garwolin 7
Gądki 272
Gądków Wielki 273
Gągławki 216
Gąsocin 9
Gdańsk Kanał Kaszubski 965
Gdańsk Oliwa 202, 250
Gdańsk Olszynka 226
Gdynia Orłowo 202, 250
Gdynia Port Oksywie 228
Gdynia Postojowa 960, 964
Gdynia Wielki Kack 201
Gębarzewo 281
Gierałtów Wykroty 279
Giżycko 38
Głogów Małopolski 71
Głogówek 137
Głowno 15
Głuszyca 286
Gniew 244
Gniewkowo 353
Godętowo 202
Godków 273
Gogolin 136
Gołdap 41
Gołubie Kaszubskie 201
Gomunice 1
Gorlice 110
Gorzanów 276
Gorzkowice 1
Gorzów Wielkopolski Zieleniec 367
Gostynin 33
Gostyń 360
Gościcino Wejherowskie 202
Goświnowice 137
Gozdowo 33
Góra Kalwaria 12
Góra Włodowska 4
Górażdże 136
Górki Noteckie 203
Grabiny 91
Grabowo 35
Grajewo 38
Gralewo 9
Granowiec 355
Granowo Nowotomyskie 357
Grębocice 273
Grodzisk Mazowiecki Radońska 47
Grodzisk Wielkopolski 357
Grodzisko Dolne 68
Gromnik 96
Gronowo Elbląskie 204
Grudziądz Mniszek 207
Grudziądz Owczarki 207
Grupa 208
Grybów 96
Gryfice 402
Gryfino 273
Grzebowilk 13
Grzmiąca 404
Grzybów 70
Gubin 358

H

Nazwa punktu Linie kolejowe
Hel 213
Henryków 276

I

Nazwa punktu Linie kolejowe
Iłowo 9
Imbramowice 274
Imielin 138
Inowrocław Mątwy 231
Iwin 404

J

Nazwa punktu Linie kolejowe
Jackowice 3
Jaksice 131, 741
Jakubowice 25
Jamielnik 353
Janikowo 353
Janinów 181
Jankowo Pomorskie 210
Janowice Wielkie 274
Janowiec Wielkopolski 281
Jarosław 91
Jaroszowiec Olkuski 62
Jastarnia 213
Jastrowie 405
Jastrząb 8
Jastrząbka 35
Jastrzębie Śląskie 301
Jastrzębna 40
Jaszczów 7
Jaworze Jasienica 190
Jaworzno Ciężkowice 133
Jedlicze 108
Jedlnia-Letnisko 26
Jelcz-Laskowice 277
Jelcz Miłoszyce 277, 292
Jelenia Góra Sobieszów 311
Jelenia Góra Zachodnia 311
Jeleń 25
Jeleśnia 97
Jerzmanki 274
Jezierzyce Słupskie 202
Jędrzejów 8
Jęzor Centralny PCC 719
Jordanów 98
Julianka 61

K

Nazwa punktu Linie kolejowe
Kaczory 18
Kaczyce koło Cieszyna 90
Kaliska 203
Kaliska Kujawskie 18
Kalisz 14
Kamień Pomorski 407
Kamień Śląski 132
Kamionka Wielka 96
Karczyn 131
Karlino 404
Karłowice 277
Karwice 202
Kąty Wrocławskie 274
Kęty 117
Kielce Białogon 8
Kielcza 144
Klemensów 69
Klementowice 7
Kliniska 401
Kłaj 91
Kłobuck 131
Kłodawa 3
Kłomnice 1
Kłudna 131
Knyszyn 38
Kochanowice 61
Kochanówka Pustków 25
Kolbuszowa 71
Kolin 351
Koło 3
Kołodziejewo 353
Komańcza 107
Konopki 9
Końskie 25
Kornatowo 207
Korytów 4
Kostomłoty 8
Kostów 272
Kostrzyn Towarowy 273
Kostrzyn Wielkopolski 3
Koszęcin 143
Kotlin 272
Kotomierz 131
Kowalów 273
Koziegłowy 395
Kozienice 76
Kozuby 131
Kozy 117
Koźmin Wielkopolski 281
Krajenka 203
Kraków Krzesławice 940
Kramsk 3
Krapkowice 306
Kraski 131
Krasnystaw 69
Krasnystaw Fabryczny 69
Kraśnik 68
Krobia 14
Krosno 108
Krosno Odrzańskie 358
Krościenko 108
Kruszwica 231
Krynica-Zdrój 105
Krzepice 181
Krzepów 273
Krzeszowice 133
Krzewie 3
Krzewina Zgorzelecka 290
Krzywin Gryfiński 273
Krzywizna 272
Krzyżanowice 151
Kudowa-Zdrój 309
Kunów 25
Kuźnia Raciborska 151
Kuźnica (Hel) 213

L

Nazwa punktu Linie kolejowe
Lachowice 97
Lasek 99
Laski Lubuskie 273
Lasocice 14
Leńcze 97
Leszno Górne 275
Lewickie 32
Lewin Brzeski 132
Leżajsk 68
Libiąż 93
Lidzbark 208
Limanowa 104
Lipa 68
Lipie Góry 131
Lipka Krajeńska 203
Lipno 27
Lipusz 211
Lisów 61
Lubaczów 101
Lubartów 30
Lubicz 27
Lublin Zemborzyce 68
Lublinek 14
Lubomia 176
Ludynia 61
Lutol Suchy 367
Luzino 202
Lwówek Śląski 283

Ł

Nazwa punktu Linie kolejowe
Łambinowice 287
Łańcut 91
Łask 14
Łaskarzew 7
Łaziska Średnie 169
Łąck 33
Łączna 8
Łęczyca 16
Łęgajny 353
Łęka Opatowska 272
Łętownia 68
Łobez 202
Łochów 6
Łodygowice 139
Łomża 49
Łowczówek Pleśna 96
Łódź Dąbrowa Przemysłowa 939
Łódź Żabieniec 15
Łubowo 210
Ługi Górzyckie 273
Łuków Łapiguz 26
Łupków 107

M

Nazwa punktu Linie kolejowe
Machnacz 6
Machów 933
Maków Podhalański 98
Małdyty 220
Małogoszcz 61, 934
Małomice 275
Małowice Wołowskie 273
Marcinkowice 104
Marcinkowo 219
Mełno 208
Miały 351
Miastko 405
Miąsowa 8
Miechów 8
Miedźno 131
Mielec 25
Mieroszów 291
Mieszkowice 273
Międzylesie 276
Międzyrzec Podlaski 2
Miękinia 275
Mikołajki 223
Mikołajki Pomorskie 9
Mikołów 140
Milicz 281
Milówka 139
Miłosław 281
Minkowice 7
Mleczewo 9
Mława 9
Młynary 204
Modlin 9
Mogilno 353
Mońki 38
Morąg 220
Mosina 271
Mostówka 29
Motycz 7
Mrągowo 223
Mrozy 2
Mrzezino 213
Mszana Dolna 104
Mszczonów 12
Murowana Goślina 356
Myszków 1

N

Nazwa punktu Linie kolejowe
Nałęczów 7
Namyślin 273
Naterki 353
Nida 73
Niedoradz 273
Niedrzwica 68
Niedźwiedź 8
Niegosławice 14
Niemojki 31
Nieszawa Waganiec 18
Nisko 68
Niwnice 283
Nosówko 202
Nowa Ruda 286
Nowa Ruda Słupiec 327
Nowa Sarzyna 68
Nowawieś Mochy 359
Nowe Drezdenko 203
Nowe Skalmierzyce 14
Nowiny Wielkie 203
Nowogard 402
Nowogród Osiedle 370
Nowosielce 108
Nowy Dwór Mazowiecki 9
Nowy Targ 99
Nowy Tomyśl 3
Nurzec 31

O

Nazwa punktu Linie kolejowe
Oborniki Śląskie 271
Oborniki Wielkopolskie 354
Odolanów 355
Okmiany 282
Okonek 405
Okrzeja 26
Olesno Śląskie 143
Olkusz 62
Olszamowice 4
Olsztynek 216
Oława 132
Opalenica 3
Opatówek 14
Opoczno 25
Opoczno Południowe 4
Orneta 221
Orzechowo 281
Orzesze 140
Orzysz 223
Osie 215
Osieck 12
Osielec 98
Osowiec 38
Ostaszewo Toruńskie 207
Ostrowiec Świętokrzyski 25
Ostrowy 18
Ostróda 353
Ostrów Mazowiecka 34
Ostrzeszów 272
Otłoczyn 18
Otmuchów 137
Otok 131
Otwock 7
Ozimek 144
Ozorków 16
Ożarów Mazowiecki 3

P

Nazwa punktu Linie kolejowe
Pabianice 14
Paczków 137
Pakość 206
Palędzie 3
Panki 181
Papowo Toruńskie 353
Parczew 30
Parlin 131
Pasieki 29
Pasłęk 220
Pasym 219
Pawłowice Górnicze 873
Pawłowice Małe 284, 972
Pawonków 61
Pątnów Wieluński 181
Pelplin 131
Pęckowo 351
Pęgów 271
Pępowo 14
Piaseczno 8
Piechowice 311
Pierściec 158
Pierzyska 353
Piława Górna 137
Pionki 26
Piotrków Kujawski 131
Pisz 219
Piwniczna 96
Platerów 31
Pleszew 272
Pludry 61
Płock 33
Płock Trzepowo 33
Płońsk 27
Płoty 402
Płyćwia 1
Płytnica 405
Pobiedziska 353
Podborsko 404
Podbory Skawińskie 94
Poddębice 131
Podlesiec 351
Pogorzelice 202
Pogórze 190
Polanica-Zdrój 309
Police Chemia 431
Połaniec 75
Poniec 14
Popielów 277
Poronin 99
Potęgowo 202
Powroźnik 105
Poznań Wola 351
Prostki 38
Prostynia 403
Pruchna 93
Pruszcz Pomorski 131
Przeciszów 94
Przemyśl Pikulice 102
Przetycz 29
Przygodzice 272
Przysieki 108
Przysucha 22
Pszów 192
Ptaszkowa 96
Puck 213
Puławy 7
Pustelnik 13
Puszcza Mariańska 12
Puszczykówko 271

R

Nazwa punktu Numer linii
Raba Wyżna 99
Rabka Zaryte 104
Raciąż 27
Racibory 6
Radnica 273
Radom Krychnowice 22
Radom Wschodni 26
Radomsko 1
Radoszki 208
Radymno 91
Radziszów 97
Radziwiłłów Mazowiecki 1
Radzymin 10
Rajcza 139
Rakoniewice 357
Rakowice 9
Raszówka 289
Rąbino 202
Recław 401
Redaki 9
Reptowo 351
Rębiszów 274
Rębusz 351
Rogowiec 848
Rogoźnica 137
Rogów 1
Rogóźno Pomorskie 207
Rogóżno koło Łańcuta 91
Rokiciny 1
Rokietnica 351
Rokita 401
Ropczyce 91
Rozprza 1
Ruda Talubska 7
Rudawa 133
Rudna Wielka 91
Rudnik nad Sanem 68
Rudniki koło Częstochowy 1
Rudzienice Suskie 353
Rurka 401
Rusiec Łódzki 131
Ruskie Piaski 69
Ruszów 282
Rybnik Gotartowice 148
Rybnik Niewiadom 140
Rybno Pomorskie 9
Rydułtowy 140
Ryjewo 207
Rykoszyn 61
Rytel 203
Rytro 96
Rzeczyca 68
Rzochów 25

S

Nazwa punktu Linie kolejowe
Sadlinki 207
Sadurki 7
Samborowo 353
Sanok 108
Sątopy-Samulewo 353
Serock 201
Sędzice 14
Sędziszów 8
Sędziszów LHS 65
Sędziszów Małopolski 91
Sidra 40
Siemiatycze 31
Sieniawa 99
Sieradz 14
Sieraków Śląski 143
Sieraków Wielkopolski 368
Sierakówek 33
Siewierz 182
Silno 208
Skandawa 353
Skawce 97
Skępe 27
Skibno 202
Skokowa 271
Skołyszyn 108
Skrzynki 25
Sławków 62
Sławków LHS 65
Słomniki 8
Słonice 351
Smardzów Wrocławski 276
Sobków 8
Sobolew 7
Sobótka Zachodnia 285
Sochaczew 3
Sokołów Podlaski 55
Solec Kujawski 18
Sośnie Ostrowskie 355
Sowczyce 143
Sól 139
Spała 53
Stara Kamienica 274
Stara Łubianka 405
Starachowice Wschodnie 25
Stare Bojanowo 271
Stare Drzewce 14
Stare Jabłonki 353
Stare Juchy 38
Stare Kurowo 203
Stare Pole 204
Stary Garbów 25
Stary Kisielin 273
Stary Sącz 96
Staszów 70
Stąporków 25
Stefanowo 359
Sterławki Wielkie 38
Stęszew 357
Stoczek Łukowski 12
Strabla 32
Strażów 91
Stronie 97
Strumień 157
Stryków 15
Stryszów 97
Strzałkowo 3
Strzebielino Morskie 202
Strzebiń 131
Strzegomek 70
Strzelce Kujawskie 33
Strzelin 276
Strzyżów nad Wisłokiem 106
Strzyżyna 8
Subkowy 131
Suchedniów 8
Sufczyn 13
Sulejówek Miłosna 2
Sulęcinek 272
Sulików 274
Susiec 69
Susz 9
Suszec 148
Swarożyn 203
Syrynia 176, 192
Szadek 131
Szaflary 99
Szamotuły 351, 368
Szarbków 73
Szastarka 68
Szczaniec 3
Szczawne Kulaszne 107
Szczebrzeszyn 69
Szczebrzeszyn LHS 65
Szczecin Glinki 406
Szczecin Gocław 406
Szczecin Niebuszewo 406
Szczecin Skolwin 406
Szepietowo 6
Szklarska Poręba Górna 311
Szprotawa 14
Szreniawa 357
Sztum 207
Szubin 356
Szydłowiec 8
Szymiszów 132

Ś

Nazwa punktu Linie kolejowe
Ścinawa 273
Środa Wielkopolska 272
Świebodzice 274
Świebodzin 3
Świerże Górne 77

T

Nazwa punktu Linie kolejowe
Taciszów 137
Tarczyn 12
Targowiska 108
Tarnobrzeg 25
Tarnowiec 108
Tarnów Opolski 132
Teresin Niepokalanów 3
Topola-Osiedle 355
Toruń Miasto 353
Toszek 132
Trakiszki 51
Trzciana 91
Trzcianka 203
Trzciniec 131
Trzebiatów 402
Trzemeszno 353
Tuchorza 359
Tuchów 96
Tuplice 14
Turoszów 786
Turów 61
Twarda Góra 131
Twardawa 137
Twardogóra 355
Tychowo 404
Tychy Miasto 179
Tymbark 104

U

Nazwa punktu Linie kolejowe
Uherce 108
Unisław Pomorski 209
Ustronie Morskie 402
Ustroń 191
Ustrzyki Dolne 108

W

Nazwa punktu Linie kolejowe
Wadowice 103, 117
Wałbrzych Fabryczny 274
Wałbrzych Miasto 274
Wałcz 403
Wałowice 358
Wapienno 206
Wargowo 354
Warka 8
Warlubie 131
Warnowo 401
Warszawa Centralna 1, 2
Warszawa Falenica 7
Warszawa Lotnisko Chopina 440
Warszawa Śródmieście WKD 47
Warszawa Wileńska 21
Warszowice 159
Wasilków 6
Wąchock 25
Werbkowice 72
Węgierska Górka 139
Widzów Teklinów 1
Wielanowo 404
Wieleń 203
Wieluń Dąbrowa 181
Wieruszów 181
Wierzchosławice 353
Wierzchowo Człuchowskie 203
Wierzchucin 201, 208
Więcławice 353
Wilkowice Bystra 139
Wisła Głębce 191
Wisła Uzdrowisko 191
Witaszyce 272
Witnica 203
Witonia 16
Wleń 283
Władysławowo 213
Włocławek 18
Włoszakowice 359
Włoszczowa 61
Wojanów 274
Wola Baranowska LHS 65
Wola Łużańska 108
Wola Rzędzińska 91
Wolbrom 62
Wolica 8
Wołczyn 143
Wołomin 6
Wołów 273
Worowo 202
Wólka Okopska 7, 63
Wręczyca 131
Wrocław Leśnica 275
Wrocław Nadodrze 143
Wrocław Pracze 273
Wrocław Swojczyce 292
Wrocław Żerniki 275
Wronki 351
Wróblik Szlachecki 108
Wróblin Głogowski 273
Wrzeście 229
Wrześnica 202
Wrzosowo 404
Wschowa 14
Wydartowo 353
Wydminy 38
Wykno (zlikwidowana) 25
Wyrzysk Osiek 18
Wyszków 29

Z

Nazwa punktu Linie kolejowe
Zabierzów 133
Zabieżki 7
Zabłotczyzna 59, 912
Zabrze 137
Zagnańsk 8
Zajączkowo Lubawskie 9
Zajezierze koło Dęblina 26
Zaklików 68
Zakopane 99
Zamość 72
Zamość Bortatycze 83
Zamość Bortatycze LHS 65
Zarszyn 108
Zaryń 131
Zarzeka 7
Zastów 8
Zawadówka 7
Zawadzkie 144
Zawidów 344
Ząbkowice Śląskie 137
Ząbrowo 9
Zbydniów 74
Zduny 281
Zielonczyn 18
Ziębice 276
Złotniki 410
Złotniki Kujawskie 131
Złotów 203
Zubki Białostockie 37
Zwardoń 139

Ż

Nazwa punktu Linie kolejowe
Żabi Róg 220
Żarów 274
Żegiestów 96
Żerków 281
Żmigród 271
Żnin 206
Żórawina 276
Żukowo Wschodnie 201
Żychlin 3
Życzyn 7
Żyrardów 1
Żytkowice 26
Żywiec Sporysz 97