Konopat: Różnice pomiędzy wersjami

Z Baza kolejowa
Skocz do: nawigacja, szukaj
(Utworzył nową stronę „Konopat to posterunek odgałęźny, na którym od linii Świecie - Terespol Pomorski odchodzi krótka łącznica, prowadząca w kierunku Zakładów Papierniczych...”)
 
 
Linia 1: Linia 1:
Konopat to posterunek odgałęźny, na którym od linii Świecie - [[Terespol Pomorski]] odchodzi krótka łącznica, prowadząca w kierunku Zakładów Papierniczych Mondi. Posterunek nie posiada stałej obsługi - rozjazdy na nim są przestawiane przez drużynę manewrową. Zasadniczo rozjazdy ułożone są na bocznicę zakładów, a jazda w kierunku Świecia odbywa się po uprzednim porozumieniu dyżurnych ruchu z Terespola i zakładów Mondi. Tuż przy posterunku znajduje się wiadukt drogi ekspresowej S3.
+
Konopat to posterunek odgałęźny, na którym od linii Świecie - [[Terespol Pomorski]] odchodzi krótka łącznica, prowadząca w kierunku Zakładów Papierniczych Mondi. Posterunek nie posiada stałej obsługi - rozjazdy na nim są przestawiane przez drużynę manewrową. Zasadniczo rozjazdy ułożone są na bocznicę zakładów, a jazda w kierunku Świecia odbywa się po uprzednim porozumieniu dyżurnych ruchu z Terespola i zakładów Mondi. Tuż przy posterunku znajduje się wiadukt drogi ekspresowej S5.
  
  

Aktualna wersja na dzień 21:47, 13 sty 2013

Konopat to posterunek odgałęźny, na którym od linii Świecie - Terespol Pomorski odchodzi krótka łącznica, prowadząca w kierunku Zakładów Papierniczych Mondi. Posterunek nie posiada stałej obsługi - rozjazdy na nim są przestawiane przez drużynę manewrową. Zasadniczo rozjazdy ułożone są na bocznicę zakładów, a jazda w kierunku Świecia odbywa się po uprzednim porozumieniu dyżurnych ruchu z Terespola i zakładów Mondi. Tuż przy posterunku znajduje się wiadukt drogi ekspresowej S5.


Rok budowy
b.d.
Nazwa Lata obowiązywania
Konopat b.d.


Schemat posterunku

Konopat.png

Galeria zdjęć

Rozjazd odgałęziający.
Widok w kierunku Terespola Pomorskiego.
Wiadukt nad trasą S3.
Widok w kierunku Świecia i bocznicy Mondi.
Rozjazd prowadzący na żeberko.
Widok na bocznicę Mondi.